Web Analytics

Pas të gjitha ndodhive, Lulja dhe Lirim i japin fund martesës së tyre?

Nga: InfoKosova

Çifti i njohur në mediat sociale si Mr.Mrs Rashiti aktualesh po ndodhen në krizë.

Ketë e ka treguar Lirimi i cili përmes një video në ‘TikTok’ është shprehur “I bëjë thirrje Lules që të hyn edhe ajo live me mu, që ti sqarojmë gjerat dhe të dali e vërteta”.

Tutje ka vazhduar duke treguar se aktualisht gjendet në banesën e tij, duke nënkuptuar se nuk është në banesën e tyre ku jetonte bashkë me Lulen dhe vajzat.

Kujtojmë se çifti kanë në jetë dy vajza Elenën dhe Oriana.

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Pas të gjitha ndodhive, Lulja dhe Lirim i japin fund martesës së tyre?

Nga: InfoKosova

Çifti i njohur në mediat sociale si Mr.Mrs Rashiti aktualesh po ndodhen në krizë.

Ketë e ka treguar Lirimi i cili përmes një video në ‘TikTok’ është shprehur “I bëjë thirrje Lules që të hyn edhe ajo live me mu, që ti sqarojmë gjerat dhe të dali e vërteta”.

Tutje ka vazhduar duke treguar se aktualisht gjendet në banesën e tij, duke nënkuptuar se nuk është në banesën e tyre ku jetonte bashkë me Lulen dhe vajzat.

Kujtojmë se çifti kanë në jetë dy vajza Elenën dhe Oriana.

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT