Web Analytics

Pas u rikthye nga deti, në këtë gjendje vishet Leonora Jakupi

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Ajo edhe në këto ditë shtatori po i vazhdon pushimet në një vend luksoz.

Nga atje ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga pushimet në bregdet.

E veshur me fustan të gjatë firmat, Leonora po duket një zonjushë e vërtetë. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika