Web Analytics

Pasi Besi konfirmoi ndarjen me të, Xhensila bën reagimin që askush nuk e priste

Botuar nga: InfoKosova

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Që kur ajo u bë pjesë e skenës, ajo çka ka rënë në sy ishte zëri dhe bukuria e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E pasi Besi e konfirmoi ndarjen nga ajo, Xhensila sikur s’deshi t’ia di, por publikoi video nga palestra./ORAinfo/

Shiko videon:

Të FUNDIT