Web Analytics

Pasi i fenirati pas 12 viteve, presidentja Osmani i lidh flokët

Botuar nga: InfoKosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka ndryshuar sërish pamje.

Në ceremoninë e betimit të prokurorëve me mandat fillestar, Osmani është shfaqur me flokë të lidhura.

Ky ndryshim vjen pak kohë pas pjesëmarrjes së presidentes në sfilatën e dizajnerit Valdrin Sahiti, ku Osmani kishte rënë në sy për ndryshimin në pamjen e saj duke u shfaqur me flokë të rregulluara.

Ajo kishte deklaruar për media se kritikët dhe kërkuesit e kishin bindur “me i feniratë” flokët pas 12 viteve.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT