Web Analytics

Pasi ‘mbushi’ xhepin para nga sezoni i dasmave, ja ku ka shkuar Safetja me burrin dhe vajzat e saj

Botuar nga: InfoKosova

Safete Mustafa është këngëtarja e mirënjohur kosovare.

Ajo së bashku me motrën e saj, Sahiden njihen në publik me emrin e përbashkët Motrat Mustafa.

Safetja është shumë e kërkuar nga publiku shqiptar nëpër dasma dhe aihenge.

E tani kur ka kaluar koha e sezonit të dasmave, Safetja ka gjetur kohë për pushime.

Ajo ka zgjedhur një vend të bukur të Italisë, për t’i kaluar pushimet me burrin dhe dy vajzat e saj./ora

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x