Web Analytics

Pasi moderatorja i ‘theu’ xhamin e veturës kojshis, burri i Arbana Osmanit bëhet për spital

Botuar nga: InfoKosova

Ylli i “Big Brother VIP Albania”, Arbana Osmani këtë verë është martuar edhe zyrtarisht me regjisorin Eduart Grishaj.

Çifti që tashmë kanë edhe dy fëmijë së bashku, jetojnë të lumtur në Tiranë, shkruan InfoKosova.

Moderatorja eshte shume aktive ne rrjete sociale.

Ajonë faqen e saj në Instagram ka postuar momentet më pikante dhe të rëndësishme të kësaj dite në ikje.

Gjatë javës, ndër të tjerash bashkëshorti i Arbanes qenka bërë për spital.

Kujtojme se kjo foto vjen pasi nje qytetar kishte akuzuar Arbanen si i ka thyer xhamin e vetures posht baneses se saj./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x