Web Analytics

Pasi që çmimit që mori në “MTV EMA”, këto janë fjalët e Loredanës

Nga: InfoKosova

Rep-artistja shqiptare, Loredana Zefi është shpallur “Artistja më e mirë zvicerane” në MTV EMA.

Pas marrjes së këtij çmimi nuk ka munguar as reagimi i Loredanës në “Instagram”.

Artistja ka shprehur disa fjalë rreth çmimit dhe duke falënderuar të gjithë.

“Nuk harrova të them faleminderit..

Nuk e di nëse më lejohet të jem kaq mburracake dhe të them se kam lindur për të? Por më duket sikur… si duhet të them faleminderit? Faleminderit? Nuk mjafton kjo.. pse dreqin e meritova në fakt gjithë këtë? Jam konfuze..

FALEMINDERIT NJERËZ QË JENI ATY, besoni në mua dhe mbi të gjitha MELODITË E MIA MUZIKORE NË PUBLIKE DHE NUK ËSHTË SEKRET… Ju dua..

Mendoj se i dua te gjithë në këtë botë.. Qëndroj keq gjatë fjalimeve të pranimit [të çmimit], sepse thjesht do të doja ta vendosja zemrën time në tryezë dhe ta lija të fliste Dhe më falni për gjermanishten time.. emocione te vërteta hahaha Ju dua të gjithëve!”, shkroi këngëtarja në “Instagram”.

Theksojmë që kjo është hera e tretë që reperja mori këtë çmim në industrinë botërore.

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT