Web Analytics
BallinaSHOWBIZPasi u martua, Njomza shfaqet në fustan rrjetë dhe duket kaq atraktive

Pasi u martua, Njomza shfaqet në fustan rrjetë dhe duket kaq atraktive

Njomza dhe Rinori ishin cifti më i përfolur javën e kaluar.

Kjo pasi ata u martuan duke organizuar dasmë të madhe.

E së fundmi ata duket se kanë marrë pjesë në ndonjë organizim pasi shfaqen elegant të dy.

Ndërsa Njomza merrë vëmendje me fustanin rrjetë./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit