Web Analytics

Pasi Xhensila u bë bionde, “sytë” të mbesin te ajo

Botuar nga: InfoKosova

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo është një nënë dhe një grua shumë e angazhuar, por të njëjtën kohë nuk e lë asnjëherë profesionin e saj anash.

Së fundmi ajo ka treguar se shpejtë do ta realizojë një këngë të re, ku në sy bie ndryshimi që ka bërë në lukun e saj.

Pasi është bërë tërësisht biondinë, duket mahnitese.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT