Web Analytics

Për herë të parë publikohen pamjet brenda shtëpisë së Aides dhe Armend Rexhepagiqit

Këngëtari Armend Rexhapgiqi është një nga artistët më të pëlqyer në vend, ani pse jo shumë prezent me këngë e videoklipe të reja.

Armendi dhe Aida prej vitesh punojnë këngë për të tjerët, duke vulosur kështu shumë hite.

Dyshja, kanë pasur një bashkëpunim të gjatë e të frytshëm edhe me Jehona Sopin, e cila së fundi kishte edhe koncertin e saj solistik.

Armendi, koncertin e Jehones e ka shijuar edhe nga shtëpia, duke zbuluar për herë të parë pak nga ambienti i brendahëm i shtëpisë ku jeton ai bashkë me të shoqen, Aiden./kosovarja

Shiko videon:

Nga rubrika