Web Analytics

Për herë të parë publikohen pamjet brenda shtëpisë së Aides dhe Armend Rexhepagiqit

Nga: InfoKosova

Këngëtari Armend Rexhapgiqi është një nga artistët më të pëlqyer në vend, ani pse jo shumë prezent me këngë e videoklipe të reja.

Armendi dhe Aida prej vitesh punojnë këngë për të tjerët, duke vulosur kështu shumë hite.

Dyshja, kanë pasur një bashkëpunim të gjatë e të frytshëm edhe me Jehona Sopin, e cila së fundi kishte edhe koncertin e saj solistik.

Armendi, koncertin e Jehones e ka shijuar edhe nga shtëpia, duke zbuluar për herë të parë pak nga ambienti i brendahëm i shtëpisë ku jeton ai bashkë me të shoqen, Aiden./kosovarja

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT