Web Analytics

Për kë bëhet fjalë? Luiz Ejlli: “Më përdorën familjen dhe Kiarën për të më ulur dhe sulmuar”

Botuar nga: InfoKosova

Luiz Ejlli ka publikuar pak më parë një video në llogarinë e tij në Instagram ku rikujton eksperiencën në sezonin e dytë të “Big Brother VIP”.

Ai shprehet se si sot një vit më parë i sulmuan familjen dhe partneren e tij, Kiara Titon, vetëm për ta ulur.

“Si sot përpara një viti unë kam qenë në pishinë dhe më kaloi përpara gjithë rrugëtimi që kam bërë, gjithë pjesët ku padrejtësitë, sulmet, mënyra se si u përdor familja ime dhe Kiara po ashtu, për të më rënë dhe ulur, por ia dola! Ia dola falë jush dhe për këtë ju jam mirënjohës për gjithë jetën.”

Mes të tjerash Luizi shprehet falenderues edhe për mbështetjen e publikut.

Shiko videon:

Të FUNDIT