Web Analytics

Për pak muaj kaq shumë është rritur vajza e Albyt të BBVK(FOTO)

Botuar nga: InfoKosova

Alby The Goat ka qenë njëra nga personazhet më interesante të këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova.

Gjate qendrimit ne shtepi shpesh u perfol per filmat per te rritur qe kishte bere por qe e kishte lene qysh moti si pune.

Ajo gjithashtu ka rrefyer se ka nje vajze 5 vjece, dhe qe kujdeset vet per te.

E sot gjate dites Alby ka ndare nje foto te vajzes ,e cila do ju shkrijë./veqshqip/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT