Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Përshëndetuni me gjumin sonte pasi ta keni parë këtë foto të Vildanes në bikini

Fotomodelja kosovare Vildane Zeneli ka vazhduar me fotot e saj provokative në rrjetet sociale.

Edhe pse në një moshë, Vildane tregon se di të ruajë si duhet asetet e saj të bukurisë dhe si dëshmi janë fotot e saj të fundit që ajo i ka postuar në Instagram.

E veshur me bikine ngjyrë vjollce të masës së vogël Vildania tregon asetet e saj seksi derisa ato i përshkruar me një emotikon zemër dhe me nbumrat “555”.

Për ta rregulluar stilin e saj, ajo mban edhe syze dhe një qafore si aksesorë.

Shiko fotot:

Të fundit