Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Përveç dietës, Armonda tregon edhe një sekret që po e bën të duket më e dobët

Flamuri dhe Armonda janë cifti i njohur në rrjete sociale që kanë bërë bujë për lidhjen e tyre.

Kjo pasi që Armonda ishte shumë më e shëndoshë dhe kanë marrë shpesh kritika duke i thënë së bashkëshorti e do vetëm për ‘letra’.

Megjithatë ata kanë vite që janë bashkë, por që së fundmi ishte Armonda që mori vëmendje të madhe.

Ajo ka munguar për një kohë në rrjete sociale dhe kur u kthye kishte humbur shumë peshë.

E pas humbjes së peshës Armonda po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo vazhdimisht po publikon imazhe nga me të ndryshmet ku po ekspozon linjat e saj trupore.

Armonda ka zbuluar se përveç dietes ajo ka treguar përmes një foto në InstaStory se po përdor edhe korset që të duket shumë më bukur dhe me e dobët. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit