Web Analytics

Përveç pamjes së jashtme identike, Bora dhe Efi kanë tatuazhin e njëjtë

Botuar nga: InfoKosova

Që kur mori pjesë në emisionin Përputhën, Efi, u krahasua në pamje me Bora Zemani.

Ato kanë një ngjashmëri të madhe me njëra tjetrën, shkruan InfoKosova.

Përveç pamjes së jashtme ato kanë edhe një tatuazh të njëjtë.

“Buzët”, i ka të gdhendura në shpinë Bora, ndërsa Efi në këmbën e saj afër pjesës intime./InfoKosova/

Shiko fotot:

Të FUNDIT