Web Analytics

Plas skandali Rike Roçi dhe Meriton Mjekiqi kanë qenë në një lidhje?

Botuar nga: InfoKosova

I ftuar në emisionin e sotëm të “Big Brother Radio” me Elona Duron, ka qenë gazetari i njohur nga Kosova Shëndrit Lumi, i cili ka folur më shumë rreth fenomenit të “Big Brother Vip Albania 3”.

Një temë tjetër që u dikutua ishte fakti se në rrjet janë përhapur fjalë se dy nga banorët e BBV kanë qenë një lidhje shumë vite më parë.

Bëhet fjalë pikërisht për Meriton Mjekiqin dhe Rike Roçin.

Si qëndron e vërteta? Ja çfarë thotë Shëndrit:Sa kam hulumtuar për këtë çështje sot…pothuajse gjatë gjithë ditës.

Nuk kam gjetur asnjë gjë.

Megjithatë, kam pyetur shoqërinë e Meritonit.

Ndërkohë, i ftuar gjithashtu ka qenë edhe aktori i mirënjohur Visjan Ukcenaj, i cili ka dhënë edhe sugjerimin e tij për këtë situatë:Të këshilloj të pyesësh dikë.

Meriton Ademi.

Nëse ai ka pasur një histori, ai duhet ta dijë me patjetër.

Nëse nuk e ke pyetur akoma, duhet ta pyesësh.

Sepse unë e njoh Meritonin dhe e ka një shok shumë të mirë dhe të afërt.

Pasi u pa një klip i shkëputur nga “Big Brother Vip Albania 3”, ku Rike dhe Meritoni ishin shumë të afërt dhe po bisedonin se e njihni njëri-tjetrin edhe më parë, Visjani shtoi:Shiko, kjo nuk mu duk asgjë domethënëse për një afërë jashtë.

Dikush që ka pasur marrëdhënie nuk flet fare kështu.

Ta siguroj që dikush që ka pasur marrëdhënie intime ose diçka…Shokë, po.

Janë takuar me shoqëri të përbashkët.

Sapo e bëri deklaratë vetë Rikja.

Besoj që ata janë takuar dhe kanë pasur një miqësi të përbashkët.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT