Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

“Po ta them tani për herë të parë…”, Graciano telefonon Argjirën: “Para se të futesha këtu …”

Ditën e sotme, Vëllai i Madh iu ka dhënë mundësinë të gjithë banorëve që nëpërmjet “telefonit të erës”, të bisedojnë me personat që nuk jetojnë më ose më persona që prej një kohe të gjatë kaë ndërprerë kontaktet.

Përmes “telefonatës së erës”, Graciano ka zgjedhur që të telefonojë partneren e tij, Argjirën, për të cilën përflitet se ka një krizë në marrëdhënien e tyre.

“Alo, beba.

Doja të thoja që më ka marrë malli shumë.

Nuk do qaj as nuk do bëj edhe pse shpirti po më digjet për ty.

Para se të futesha këtu, nuk folëm ashtu siç ne flasim gjithmonë sepse nuk ta kam thënë përpara por po ta them tani që këtë muajin e fundit jam treguar paksa egoist, kam vënë veten përpara teje dhe kam patur një presion të jashtëzakoshëm përsa i përket të gjithë gjësë që ti e di shumë mirë.

Dua të të them më fal që nuk isha korrekt.

Më fal që isha shumë i ftohtë në çdo lloj gjëje ama ti e di shumë shumë mirë që unë të dua pafund, të kam zemër.”

Shiko videon:

Të fundit