Web Analytics

“Po t’mirë” takohen Shqipja dhe Ardi

Botuar nga: InfoKosova

Shqipja dhe Ardi sa ishin në BBVK, ishin mjaft të diskutuar për raportin e tyre.

Dyshja kishin një afërsi me njëri tjetrin, edhe fansat kishin filluar t’i pëlqenin si çift potencial.

Pas daljes nga BBV, fansat kanë insistuar vazhdimisht që ata të takoheshin, e si duket ky takim edhe ka ndodhur.

Në një video të publikuar ata shihen së bashku.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT