Web Analytics

Poza e Medes në këtë vend, le një pikëpyetje

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari Meda nuk është nga ata të njohur që e servojnë me të madhe jetën e tyre në publik.

Edhe në rrjete sociale ai është mjaftë i kufizuar e nuk sjell shumë përtej muzikës dhe zhvillimeve në karrierë.

Kohë pas kohe Meda lanson ndonjë foto të tijc si kjo në bilardo.

A i pëlqen bilardo, apo thjeshtë foto? Ndryshe, Meda dikur është marrë edhe me futboll./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT