Web Analytics

Produksioni u përpoq ta fshehë, Egla për vajzën e Ilnisës: “Do i mësoj të bëjë seks në…”

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmjen e djeshme publiku priste që brenda zarfit të zi të ishte emri i Egla Cenos, si banorja që përjashtohet nga programi për bullizëm të vazhdueshëm.

Mirëpo “Vëllai i madh” mendoi ndryshe; duke e nxjerrë Eglën në një nominim kokë më kokë me Riken.

Gjithashtu u duk sikur produksioni po e mbronte Eglën pasi shumë pamje të saj aspak të hijshme nuk u shfaqën në ekran, përfshirë këtu momentin ku Egla shprehet ndër të tjera për vajzën minorene të Ilnisës se do ta mësojë se si të bëjë seks.

“Do ia shpjegojmë edhe Anaisit tat se çfarë është misionari dhe çfarë është të tallesh me seksin e njerëzve.

Anais i vogël, mami do të ta shpjegoj mirë.

Edhe në qoftë se nuk ta shpjegon mami, ta shpjegon teta Egla, meqënëse mami jot e ka qejf”.

Shiko videon:

Të FUNDIT