Web Analytics

Pse askush nuk e sheh më Leonora Jakupin?

Botuar nga: InfoKosova

Leonora Jakupi është këngëtarja e njohur kosovare që prej vitesh arrinë ti krhejë të gjithë sytë kah vetja.

Ylli i muzikës ja ka dalë që ta kultivojë imazhin dhe stilin e saj, duke u bërë një nga influencueset e trendeve të reja.

Leonora ka vite që kursehet nga daljet publike, duke u parë rrallë në rrugë ose vende të hapura e të frekuentuara.

Pra, rastet kur vitet e fundit Leonora mund të shihet në përditshmëri janë të rralla, madje shumë të rralla./kosovarja

Të FUNDIT