Web Analytics

Publikohen fotografi intime të Romeo Veshajt me të dashurën e tij, Aleksia Peleshin

Botuar nga: InfoKosova

Vajza e ministrit Niko Peleshi, Aleksia, në rrjete sociale identifikohet si e dashura e Romeo Veshaj.

Romeo së fundi është bërë pjesë e Reality Show më të madh shqiptarë Big Brother VIP Albania 3, dhe aty po luan lojën si një lider i shtëpisë, shkruan InfoKosova.

Por vetëm pak kohë më parë ai zbuloi se marrëdhenia e tyre ka marrë fund e pas tij ishte Aleksia ajo e cila foli publiksiht për ndarjen e tyre.

“Bënim plane për martesë në të ardhmen e afërt, më prezantonte si të fejuarën, ka takuar familjen time dhe këto ishin gjërat që më shtynin të kisha siguri dhe të mendoja që unë me këtë njeri i kam gjërat e finalizuara.

Sa herë kam pasur probleme apo krisje kam menduar që janë gjëra që çdo çift i kalon.

Ama, jam nxituar në këtë konkluzion sepse në fund të fundit unë jam vetëm 20 vjeç.

Nuk mund të pretendoj që partneri i parë që kam në jetë do të jetë i fundit, do jetë ideali, shumë larg asaj gjëje, kështu që s’funksionoi, s’funksionoi. Kaq.”, u shpreh vajza e Ministrit Niko Peleshi.

Por, gjurmët e Romeos, Aleksia nuk i ka fshirë ende në një hapësirë tejet private të saj.

Bëhet fjalë për llogarinë që Peleshi ka në Instagram, përpos asaj publike.

Trendi i dy llogarive është prezent në mesin e fytyrave publike.

Aty, ende janë fotografitë në momente private me Romeon, të shkrepura e të postuara kryesisht gjatë vitit të kaluar.

Mos vallë çifti po kërkon të mbaj lidhjen në privatësi?

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT