Web Analytics

Publikohen rezultatet: Ja cilin banor votoi publiku për të dalë sot nga Big Brother VIP 3

Botuar nga: InfoKosova

Fation, Gabriele, Sara, Meriton, Meri, Juli dhe Ilnisa ishin të nominuarit e kësaj jave në Big Brother VIP.

Njëri prej tyre do lë sot shtëpinë.

Nga sondazhi i xing, ku ju patët mundësinë të votonit, rezulton se banori që mund të largohet sot është Gabriele.

Keto jane perqindjet e votave:

Fationi ka marrë 6% të votave.

Gabriele ka marrë 33% të votave.

Sara ka marrë 13% të votave.

Meritoni ka marrë 9% të votave.

Meri ka marrë 10% të votave.

Juli ka marrë 3% të votave.

Ilnisa ka marrë 26% të votave.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT