Web Analytics

Publikohen rezultatet: Ja kë votuan shqipetaret të largohet sot nga BBVA

Botuar nga: InfoKosova

Nominimi i kësaj jave ishte i fortë.

6 banorët në nominim janë Egla, Roza, Ilnisa, Graciano, Romeo dhe Meritoni.

Nga sondazhi i publikuar nga xing rezulton se banori që mund të lërë sot shtëpinë është Graciano.

Graciano ka marrë 39% të votave, pas tij Egla me 35%.

Ndërsa banori më pak i rrezikuar është Romeo me 3%.

Shiko foton:

Të FUNDIT