Web Analytics

Publikohet biseda: Në spital nuk ka qenë, por janë kundër lidhjes me Sarën!

Botuar nga: InfoKosova

Vëmendja kryesore e showbizit shqiptar ditën e sotme ka qenë tek Bardhi, dalja e papritur e tij prej formatit dhe gjithashtu gjendja shëndetësore e nënës.

Mirëpo pasi Sara ngriti dyshimet se Bardhi është larguar prej menaxherit, gazetari Anaid Kaloti ka publikuar një bisedë në Insta Story.

Teksa bisedon me një person të afërt me familjen e Bardhit ajo ka thënë që familja është kundër Sarës.

Anaidi ka publikuar këto foto e përbri shkruan: “Sara Gjordeni e vetmja gjë e rëndësishme tani është shëndeti yt, se nona qeka Top”.

Shiko foton:

Të FUNDIT