Web Analytics

Publikohet fotografia e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes

Kjo është foto e fundit e Liridona Ademajt disa orë para vrasjes së 30-vjeçares.

Fotografia është publikuar në emisionin Opinion në Tv Klan.

Në këtë fotografi është Liridona Ademaj me motrën e saj.

Foto është shkrepur ditën e ngjarjes rreth orës 14:00 në shtëpinë e prindërve të saj.

Ndërkohë që krimi i rëndë ndodhi atë mbrëmje në Prishtinë rreth orës 20:30.

Bashkëshorti i saj, Naim Murseli akuzohet si organizator dhe porositës i vrasjes së Liridona Ademajt./tvklan

Shiko foton:

Nga rubrika