Web Analytics

Publikohet skandali i rradhës i “BBVA”, ja çfarë fshehu produksioni nga spektakli i fundit

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Një tjetër skandal i produksionit të BBVA është zbuluar nga fansat.

Bëhet fjalë për mbrëmjen e kaluar ku mesa duket produksioni ka detyruar fansat e Luiz Ejllit të bëjnë ‘tifozeri’ edhe për Efin, duke qenë se nuk i ka shkuar askush për t’a mbështetur.

Një video që po qarkullon në rrjet është një vajzë me të dyja pankartat edhe për Luizin, edhe për Efin.

Shiko videon:

Nga rubrika