Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Publikohet video e Xhulit se si e ‘kallte’ atmosferën në dasmë (VIDEO)

Juliana Nura ishte banorja e Big Brother Vip Kosova e cila u bë një nga më të komentuarat brenda shtepise per shkak te natyres se saj shperthyese.

Ajo ka qenë e komentuar në secilin Prime për tema të ndryshme dhe secilën herë merrte gjithë vëmendjen e mundshme duke u kujdesur që të flitet për të shumicën e kohës ndaj edhe u konsiderua fituese e çmimit të madh.

Juliana Nura ishte rikthyer në qendër të vëmendjes pasi u fut në shtëpinë e famshme “BBVK”.

Modelja krijoi atmosferë të paparë në shtëpi duke u shfaqur mjaftë energjike.

Së fundmi në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video ku shihet Xhuli në një dasmë.

Me dukje elegante, ajo qenka kujdesur ta ‘kallte’ atmosferës me vallëzim./insajderi/

Shiko videon:

Të fundit