Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

Publikohet video Kristi dhe Jori kalojnë mbrëmjen bashkë

Është për tu habitur, ama pas daljes nga BBV duket se miqtë më të mirë kanë mbetur Kristi dhe Jori.

Themi për tu habitur pasi brenda shtëpisë së famshme marrëdhënia e tyre nuk ishte për tu duartrokitur.

Ama duket se miqtë e vërtetë nuk gjenden ay brenda dhe këtë na e tregon edhe Kristi me Jorin me daljet e tyre të herë pas hershme.

Ka qenë modelja e cila ka treguar se mbrëmjen e djeshme ka darkuar me Kristin.

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu