Web Analytics

‘Qartet’ Zoja pasi frizerka i’a ‘shëmton’ vetullat : S’ka shancë me dal unë kështu

Botuar nga: InfoKosova

Zoja Nushi u bë e njohur për publikun përmes rrjetit social TikTok, ku tashmë ajo numëron mijëri ndjekës jo vetëm në TikTok por edhe në rrjetet e tjera sociale sic eshte Instagrami.

Ajo mori vëmendje me deklaratën e saj ku thotë se harxhon deri në 7 mijë euro në muaj, ku mori shumë komente ku thuhet se ku i merrë ajo ato para dhe disa prej tyre shkruanin se ajo gënjen.

Së fundmi Zoja kishte shkuar për ti rregulluar vetullat por aty iu realizua një prank ku ia lënë ngjyrën keq për të parë reagimin e saj dhe edhe pse ajo duket e qete reagimi nuk ishte mjaft i mire.

Ajo nervozohet kur i sheh vetullat në këtë mënyrë duke thënë se sdo mund të dal një javë në këtë gjendje, ku edhe në këtë video komente prej më të ndryshmev ku thonin se nuk është ndonjë VIP që mos të dal në këtë gjendje./InfoKosova/

Shiko videon:

Të FUNDIT