Web Analytics

Që në muajt e parë të shtatzënisë, Kiara ka shtuar shumë peshë, do të habiteni nga kjo pamje

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura në shqiptari.

Bukuroshja është shumë e përfolur si për jetën e saj profesionale, ashtu edhe për atë private.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Kiara është përfolur se po bëhet nënë dhe duket se ka shtuar shumë peshë që në muajt e parë./ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT