Web Analytics

Reagimi epik i Edonës kur Blero rikthehet për 24 orë në shtëpi

Botuar nga: InfoKosova

Blero dhe Alba janë banorët e radhës që u janë bashkuar finalistëve për 24 orë.

Finalistët kanë qenë në oborrin e shtëpisë dhe në momentin kur i kanë parë Bleron dhe Albën ata janë gëzuar shumë dhe iu kanë uruar mirëseardhje.

Vëmendje mori reagimi i Edonës kur e pa Bleron, “ku e kam dashnorin tem”, tha Edona mes të qeshurave duke e përqafuar Bleron.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT