Web Analytics

Reagon Afërdita, pasi Lugati ia la emrin e saj vajzës së tij

Botuar nga: InfoKosova

Lugati bëri të ditur se është bërë baba i një vajze.

Ai mbajti premtimin e dhënë në Big Brother Vip Kosova dhe ia vendosi emrin vajzës Dita, pra nga ish analistja e BBVK, Afrëdita Paqarada.

Ajo sot e ripostoi foton e tij dhe shkruajti:

“Urime, jam e nderuar ta kete emrin tim ky engjull, jua dua shumë e bukura Dita”.

Shiko postimin:

Të FUNDIT