Web Analytics

Reja e Shyhrete Behlulit bën një ndryshim në pamje, e zbulon për ndjekësit e saj

Botuar nga: InfoKosova

Learta Jakupi është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të shoë bizzit.

Ajo u bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit, e më pas edhe për linjën e saj të fustanave.

Learta Jakupi së fundmi ka rregulluar thonjët dhe këtë e ka ndarë me ndjekësitë e saj.

Modeli të cilin ajo e ka zgjedhur është shumë i bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT