Web Analytics

‘Reklamon c*cat’/ Rudina Dembacaj i kthehet ndjekësit: S’para i kam ajrosur, i kam lënë në errësirë

Botuar nga: InfoKosova

Aktorja e dashur për publikun, Rudina Dembacaj, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale.

Në “Instagram”, ajo ndan me ndjekësit e shumtë foto e video të ndryshme, e madje ndonjëherë edhe çfarë bën gjithë ditën.

Por jo vetëm kaq, pasi Rudina herë pas here vendos që të bëjë pak muhabet me fansat e saj, të cilët i bëjnë pyetje, komplimente dhe kritika të ndryshme.

E sigurisht që ajo nuk përton që t’u kthejë përgjigje të gjithëve.

Në bisedën e fundit virtuale me ndjekësit, dikush i ka vënë në dukje faktin se ekspozon shumë gjoksin.

Lidhur me këtë, Dembacaj shprehet se ka rastisur nga veshja.

“Kohët e fundit reklamon c*cat”, i ka shkruar ndjekësi, të cilit Rudina i është përgjigjur:

“Pz kanë rastis fusntanet, se s’para i kam ajrosur më përpara, gjithmonë i kam lënë në errësirë”.

Të FUNDIT