Web Analytics

Rike ka një mesazh të rëndësishëm për Rozën

Botuar nga: InfoKosova

Rike Roçi është një ndër ish-banoret e shtëpisë së ‘BBV3’, e cila është eliminuar pak kohë më parë prej formatit.

Gjatë qëndrimit të saj në shtëpi Rikja ka patur një afrimitet me Rozën madje kjo e fundit u prek tepër shumë pas daljes së ish-banores nga shtëpia.

Teksa është eliminuar Rike është parë tepër aktive nëpër intervista teksa ka folur lidhur me eksperiencën e saj në ‘Big’, ka komentuar ngjarjet e ndodhura së fundmi në shtëpi, madje dhe nëpër rrjete sociale ku ditën e sotme ka ndarë një fotografi me Rozën të cilës i përcjell një mesazh:

“Me ty deri në fund…”

Shiko foton:

Të FUNDIT