Web Analytics

Rike Roçi shpërthen në lot, kjo është arsyeja

Botuar nga: InfoKosova

Konkurrentja e Big Brother VIP Albania 3, Rike Roçi është njëra nga banoret më të komentuar brenda shtëpisë së famshme.

Pas një debati të tensionuar në mes të Meritonit dhe Vesës, të cilët janë miq të Rikes, atmosfera u bë e rënduar.

Vesa, që nuk arriti të përmbahet, shpërtheu në lot pas këmbimit të fjalëve.

Edhe Rike, e cila ndjen miqësi dhe simpati për të dy, gjithashtu u përlot.

“Më vjen shumë keq kur dëgjoj atë lloj diskutimi dhe më bën të ndihem e pafuqishme, sidomos kur nuk mund të mbroj dikë që e dua dhe nuk mund të bëj asgjë.

Në ato momente, ndihem sikur më ikën mendja nga frustrimi”, u shpreh Rike.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT