Web Analytics

Rikja zbulon të vërtetën e lidhjes me Meritonin

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmjen e sotme në BB VIP është diskutuar xhelozia e Ilnisës ndaj Meritonit ku shprehej se Rikja kërcente me gjithë rruzullin tokësor.

Mes kësaj, Arbri e ka pyetur Riken nëse ajo njihet jashtë me Meritonin dhe ajo ka thënë:

Meritoni ka shok njeriun tim të zemrës.

Duke nënkuptuar se ka dikë jashtë të cilën nuk e ka konsideruar si lidhje por ama e ka quajtur njeri zemre.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT