Web Analytics

Rikthehet në Kosovë Nita Istrefi, po duket më në formë se kurr

Pos Nores e Eres, e njohur dikur ka qenë edhe Nita, bukuroshja e familjes Istrefi që nuk vendosi të merrej me muzikë.

Nita, është marrë me dizajn të modës dhe shpesh është marrë ne stylingun skenik të Nores.

Nita, prej vitesh e ka lënë Kosovën për të jetuar dhe vepruar në Londër, ku edhe e ka ndërtuar jetën e saj.

Nita qenka kthyer dhe po duket shumë bukur./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika