Web Analytics

Rina Balaj provokon në fotot e fundit, vë në pah pjesën int…

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura e të komentuara në show bizin shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje duke ardhur kështu gjithmonë ndryshe.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy janë disa foto të këngëtares ku po duket mjaft provokuese.

Rina ka pozuar nga prapa duke treguar kështu të pasmet e saja, e megjithatë, Rina po duket mjaft stil dhe bukur. /Kosovarja/

Nga rubrika