Web Analytics
BallinaUncategorizedRina shfaqet provokuese me poza para pasqyrës

Rina shfaqet provokuese me poza para pasqyrës

Rina Balaj është artiste e cila po qëndron larg syrit mediatik.

Ani pse në fillimet e saj ishte në qendër të vemedendjes për secilën lëvizje.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë disa imazh para paqyrës ku është shfaqur mjatë provokative.

Ndër të tjera, ajo vazhdmisht merr komente pozitive në postimet që bënë dhe vërehet qartë se ndjekësit e duan shumë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit