Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Rita me një mashkull me ngjyrë në vaskë

Disa fotografi interesante i ka hedhur në Instagram.

Në këto foto, këngëtarja Rita Ora shihet me të dashurin e saj dhe me Wim Hof, duke shprekur ca poza bashkë.

E, në njërën nga to, ajo shihet se ka qenë në vaskë me një mashkull me ngjyrë.

Siodoqoftë, përmes shkrimit që la, këngëtarja tha se ia kanë kaluar mjaftë mirë bashkë.

Shiko Fotot:

Nga rubrika