Web Analytics

Rita Ora i lë pak imagjinatës! Shfaqet me një veshje thuajse nudo

Rita Ora tregoi figurën e saj të tonifikuar me një veshje pothuajse nudo, teksa performonte në klubin e natës “Heart” në West Hollywood të shtunën në mbrëmje.

Këngëtarja me origjinë shqptare, 33 vjeçe, dukej si një superyll me një kostum dypjesësh ngjyrë bezhë, i cili mbulonte vetëm pjesët intime.

Veshja kishte një ndarje shumë të guximshe deri te kofshët, në të dyja anët dhe prapa, duke zbuluar një pjesë madhe të të pasmeve.

Shiko fotot:

Nga rubrika