Web Analytics

Rivale në lojë, por Roza bën lutjen dhe kërkim faljen më të bukur ndaj Ledjones

Botuar nga: InfoKosova

Sfida e radhës ishte loja e rezistencës që Vëllai i Madh ka vendosur sonte për banoret e BBVA.

Ata u ndan në grupe dy nga dy, dhe fati deshi që Roza dhe Ledjona të jenë çifte në këtë lojë edhe pse njihen si rivale të mëdha në këtë shtëpi, shkruan InfoKosova.

Gjatë një momenti Roza beri lutjen më të mirë duke i kërkuar edhe falje Ledjones pasi kishte thënë se e ka bërë vajzën pa dashuri, duke e rritur e vetme pa baba.

Për më shumë shiko videon./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT