Web Analytics

Roberi do të bëhet xheloz, kështu provokon fansat e dashura e tij

Botuar nga: InfoKosova

Ana Skrel, e dashura e njohur e Robert Berishës, po bën furtunë në rrjetet sociale me imazhet e saj të reja të publikuara në Instagram.

Në një sëre postimesh në InstaStory, Ana ka shfaqur një pamje tërheqëse dhe ndryshe nga ajo që jemi mësuar të shohim.

Në fotografitë, Ana është veshur me një palë xhinse të modës, duke i kombinuar ato me një korset të bardhë dhe duke mbajtur një çantë të vogël të zezë në dorë.

Pamja e saj përhap një magnetizëm të veçantë, duke nxjerrë në pah trupin e saj të përkryer, veçanërisht belin e saj të hollë, që bie në sy.

Flokët e saj të gjatë dhe të zinj hijeshonin më tej figurën e saj, duke e bërë atë të shndërrohet në një pamje të paharrueshme.

Këto postime të Ana-s shkaktuan reaksione të shumta dhe komplimente të shumta nga ndjekësit e saj, të cilët u mahnitën nga bukuria dhe stili i saj.

Shiko foton:

Të FUNDIT