Web Analytics

Robert Berisha e nxjerrë në shitje banesën

Botuar nga: InfoKosova

Muzikanti dhe këngëtari Robert Berisha, që së fundi ka edhe emisionin e ti televiziv, ka një faqe mjaftë aktive në Instagram.

Roberti, poston foto e video të ndryshme, e së fundi edhe njoftime.

Në një nga postimet e fundit, në faqen e këngëtarit në Instagram shfaqet një postim për shitjen e një banese në Emshir.

Nuk dihet nëse kjo është banesa e Roberitit, apo ai po i ndihmon dikujt për ta shitur këtë pronë.

Shiko Foton:

Të FUNDIT