Web Analytics

Robert Berisha eskalon teksa tregon pse gratë tradhtojnë

Botuar nga: InfoKosova

Këngatari Robert Berisha ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”, ku ka folur rreth jetes private dhe asaj profesionale.

Ndër të tjera ai dha versionin e tij se përse gratë tradhëtojnë.

Se çfarë ka thënë e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT