Web Analytics

Roberti befason me përgjigjen për Nora Istrefin

Botuar nga: InfoKosova

‘Mirage’ këtë sezonë erdhi me materiale të shumta nga shoubizi vendor.

Edhe këtë sezon u transmetua rubrika “Kë Zgjedh”, ku njëri nga protagonist ishte këngëtari Robert Berisha.

Roberti u detyrua të bënte zgjedhjen e tij për disa nga fytyrat publike dhe personat e tij të dashur.

Berisha, u pyet edhe se kë zgjedh mes Norës dhe Erës.

Mes dy motrave Roberti zgjodhi Norën.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT