Roberti po me vajzën, pse nuk e postojnë bashkë një foto edhe me Norën?

Robert Berisha dhe Nora Istrefi ka vite që i dhanë fund lidhjes dashurore pas 14 vitesh, por, ish çiftin i bashkon vajza e tyre e vetme, Reene.

Kështu së fundi dyshja i kanë realizuar një dëshirë të voglës së tyre duke e dërguar në parkun e kukullave në Paris.

 

Këtë e kanë bërë të ditur përmes imazheve të postuara në Instagram ku janë shfaqur me të bijën të lumtur.

Por, edhe pse i bashkon shpesh Reene ish – cifti nuk realizojnë një fotografi si portret familjar./Kosovarja/