Web Analytics

Roza vë në siklet Ilnisën teksa i përmend Prishtinën, ky është reagimi i saj

Botuar nga: InfoKosova

Në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ duket se është krijuar romanca e parë.

Po flasim për Ilnisën dhe Meritonin të cilët gjatë mbrëmjes së djeshme mes përqafimeve kanë shkëmbyer edhe puthjen e parë në buzë.

Dyshja janë bërë të pandashëm nga njëri-tjetri dhe kudo i shohim bashkë.

Afrimiteti i tyre është vënë re edhe nga banorët e tjerë të cilët kanë nisur ngacmimet e para.

Teksa ndodheshin në kuzhinë, Roza vë në siklet Ilnisën duke e pyetur nëse do t;i pëlqente të bëhej nuse në Prishtinë? Nisur nga fakti se Meritoni është shqiptar i Kosovës.

Kjo pyetje në dukje tendencioze nuk i ka pëlqyer aspak Ilnisës e cila i është përgjigjur në siklet.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT